O MNIE

HEJ,

mam na imię Aga i to jest mój blog.

O blogu

W kategorii PODRÓŻE znajdziesz wpisy o Tychach, moim rodzinnym mieście, Isle of Wight – prawdziwym raju na ziemi i innych odwiedzanych przeze mnie miejscach, przeczytasz o moich przygodach ze szlakiem rowerowym Green Velo.

TYSKI ALFABET – to mój cykl wpisów, w których przybliżam sylwetki tyskich osiedli – nazywanych literami alfabetu od A do Z.

SWEGO NIE ZNACIE – cykl wpisów na temat miejsc i atrakcji znajdującej się w niewielkiej odległości od Tychów takich jak Park Gródek w Jaworznie, Ogrody Kapias czy chorzowski park etnograficzny.

Kontakt

Zapraszam do dyskusji pod postami, odwiedzin na moich kontach na Instagramie i FB – przeniosą Cię tam ikonki poniżej – a jeśli masz ochotę do mnie napisać to możesz skorzystać z formularza poniżej albo adresu email.

e-mail: kontakt@byagablog.pl

    Newsletter

    Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera. Na razie nie będę Ci wysyłać maili, ale jeśli się zapiszesz dostaniesz ode mnie wiadomość kiedy zdecyduję się na regularne pisanie newslettera. Wyjaśnię Ci w tej wiadomości o czym będą moje maile, co w nich znajdziesz i zapytam, czy chcesz je otrzymywać.